Hubert Duklanowski

Wielbiciel sportu i partnerskiej współpracy. Trener lekkiej atletyki, piłki nożnej oraz instruktor tenisa ziemnego. Kiedyś znakomity średniodystansowiec. Od 2005 roku trener bez reszty oddany swoim zawodnikom. Najbardziej utytułowany polski trener młodego pokolenia specjalizujący się w bieganiu wyczynowym. Pracuje z amatorami, zawodowymi sportowcami, a także dziećmi.

 

Ambasador Duklanowski Team. Komentator sportowej rzeczywistości. Wraz z trenerem pływania Andrzejem Skorykowem i dziennikarzem Danielem Kondraciukiem prowadzą Runforest Podcast. Rozmawiają z osobistościami świata sportu i showbiznesu, komentują, doradzają i odradzają, z lubością wbijając kij w mrowisko. A wszystko w słusznej sprawie – by edukować i rozkochiwać w sporcie.

 

Prywatnie mąż Edyty i oddany przyjaciel maltańczyka, Riko. Fan warszawskiej Legii, filmów sensacyjnych, kuchni włoskiej i arbuzów.

Edyta Duklanowska

Trenerka w Duklanowski Team. Z wykształcenia fizjoterapeutka, trenerka lekkiej atletyki, nordic walkingu oraz trenerka personalna. Ze sportem – najpierw jako zawodniczka, teraz trenerka – związana już od 20 lat. Wielkokrotna medalistka Mistrzostw Polski na dystansach sprinterskich. W 2000 roku ustanowiła rekord Polski 13-latków w biegu na dystansie 60 m. Doświadczenie zebrane przez lata współpracy z najlepszymi polskimi trenerami, a potem podczas studiów na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, wykorzystuje dzisiaj w pracy ze swoimi zawodnikami.

 

Przygotowuje amatorów do biegów na dystansie od 5km do maratonu. Prowadzi również treningi dla dzieci i nastolatków. Jednak największą pasją i misją Edyty stało się trenowanie i motywowanie kobiet. To do nich skierowany jest jej najnowszy projekt, w ramach którego m.in. nagrywa filmy instruktażowe z przydatnymi ćwiczeniami dla dziewczyn. Można je obejrzeć na Instagramie Edyty. Wszystko po to, żeby zachęcić kobiety do dbania o siebie, ćwiczenia i biegania – nie dla wyników sportowych, a dla przyjemności, formy, dobrego wyglądu i dobrego samopoczucia.

 

Prywatnie – żona Huberta i jego ostoja spokoju 😉 Pasjonatka mody.
Śledź Edytę na Instagramie!
flag
39

razy stawali na podium
moi zawodnicy w biegach
krajowych i zagranicznych

people
113000

km przebiegłem
wraz z moimi zawodnikami

star
13

to moja magiczna liczba


access_time
21

lat zbieram doświadczenia
jako zawodnik i trener